Prekių grąžinimai ir keitimai
 

♦  Prekės matomos internetiniame puslapyje savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.


♦  Pirkėjui suteikiama galimybė pakeisti jam parduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais, jam nepatinkančias prekes grąžinti ar atitinkamai sumažinti kainą. Šia galimybe Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo prekių gavimo ( t.y. pasirašymo prekių gavimo dokumente). Vėliau Pardavėjas turi teisę nepriimti pretenzijų susijusių su prekės kokybe. Prekės keičiamos ar grąžinamos jei:
1. nebuvo naudotos ir sugadintos.
2. nepažeistos prekių vartojamosios savybės.
3. pateiktos originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusios prekinės išvaizdos (jos turi likti su visomis etiketėmis)
4. pirkėjas pateikia prekių įsigijimo dokumentus: PVM sąskaitą faktūrą / pirkimo čekį.

♦  Pirkėjui grąžinama sumokėta suma ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo, neįskaičiuojant kainos už pristatymą. Ją apmoka Pirkėjas.

♦  Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi prekinės išvaizdos praradimu.

♦  Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Valstybės Žinios, 2001.07.07, Nr.: 58, Publ. Nr.: 2105) nustato prekes, kurių atžvilgiu Pirkėjas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti:
1. parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai.
2. kūdikių drabužėliai.
3. siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai.
4. naktiniai marškiniai, pižamos, apatinis trikotažas ir panašūs dirbiniai.
5. liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai.
6. spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai.
7. pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai.
8. žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir žvejybos reikmenis.

♦  Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, jis privalo būti sumokėtas.

♦  Tais atvejais, kai neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

♦  Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos. Šios sąlygos skelbiamos kiekvienos akcijos metu.

♦  Pardavėjui atsisakius priimti grąžintas prekes, Pirkėjas privalo pasiimti prekes savo sąskaita per 14 darbo dienų. Vėliau laikoma, kad Pirkėjas atsisako grąžintų prekių dėl savo kaltės ir jokių piniginių pretenzijų neturi. Tokiu atveju Pirkėjui pinigai už prekes nėra grąžinami.

♦  Visi nesutarimai tarp Pirkėjo ir pardavėjo sprendžiami derybomis. Nesusitarus laikomasi Lietuvos Respublikos teisės aktų.