Prekių pristatymas

♦ Prekes pristatome visoje Lietuvoje, o pagal susitarimą ir į kitas Europos šalis.
♦ Prekių pristatymas pradedamas vykdyti gavus Jūsų užsakymą bei apmokėjimą. Jei prekės laikinai neturėtume sandėlyje, susisieksime su Jumis ir suderinsime užsakymo vykdymo laiką.
♦ Prekių pristatymas vyksta darbo dienomis, darbo valandomis. Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, įsipareigojame susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.


Prekių pristatymas Lietuvoje galimas:

1. Lietuvos paštu siunčiant registruotą pirmenybinę siuntą.
♦ Pristatymo kaina: 2,95 EUR
♦ Pristatymo trukmė: 2-4 darbo dienos po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 7 d.d.
♦ Pristatymo vieta: siunta pristatoma į Jūsų pašto skyrių. Pirkėjas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.

 
2. Pristatymas per kurjerių tarnybą.
♦ Pristatymo kaina: 3,50 EUR
♦ Pristatymo trukmė: 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.
♦ Pristatymo vieta: siunta pristatoma nurodytu adresu darbo valandomis.

 
3. Pristatymas į Omniva paštomatus.
♦ Pristatymo kaina: 2,95 EUR
♦ Pristatymo trukmė: 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.
♦ Pristatymo vieta: Jūsų nurodytas Omniva terminalas.
♦ Siuntos atsiėmimas yra itin paprastas. Užtenka įvesti SMS pranešimu į mobilųjį telefoną arba ir į el. paštą gautą šešiaženklį durelių kodą.
♦ Omniva siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, net ir švenčių dienomis. Tad siuntos gali būti paimamos visą parą.
♦ Omniva paštomatų adresai - https://www.omniva.lt/Verslo/pastomatu_adresai

 
4. Pristatymas į LP Express terminalus.
♦ Pristatymo kaina: 2,95 EUR
♦ Pristatymo trukmė: 1-2 darbo dienos po apmokėjimo gavimo.
♦ Pristatymo vieta: Jūsų nurodytas LP Express terminalas.
♦ Siuntos atsiėmimas yra itin paprastas. Užtenka įvesti PIN1 ir PIN2 kodus, kuriuos gausite pranešimu į mobilųjį telefoną arba ir į el. paštą.
♦ LP Express siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, net ir švenčių dienomis. Tad siuntos gali būti paimamos visą parą.
♦ LP Express terminalų adresai - https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html


Jei  Jūsų užsakymas 49 Eur ir daugiau,  pristatymas Jums nieko nekainuos.
 

♦ Prekei esant nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio,  jei prekes reikia siųsti į Kuršių Neriją arba jei reikia ypatingai greitai gauti siuntą, pristatymo sąlygas derinsime su Jumis individualiai.

 
♦ Atsiimant prekę, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir UAB "Ortospektras" neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos
neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.