Apmokėjimas

 

♦ Mes Jums siūlome kelis atsiskaitymo būdus. Išsirinkite sau patogiausią:

♦ Apmokėjimas naudojantis elektroninės bankininkystės sistema Paysera Checkout. Tai patogus, greitas ir saugus išankstinio atsiskaitymo būdas, kai Jums bus automatiškai suformuotas mokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Jums reikės tik pasirinkti banką, kurio paslaugomis naudojatės ir prisijungę prie savo paskyros banke galėsite atlikti pavedimą.

♦ Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs išankstinio mokėjimo sąskaitą - užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į e-parduotuvės banko sąskaitą kuri nurodyta išankstinio mokėjimo sąskaitoje - užsakyme.

♦ Grynaisiais atsiimant prekes. Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą.
Ši paslauga Jums papildomai kainuos 3,50 Eur.

♦ Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos Eurais su PVM. Prekės kaina nurodoma be pristatymo mokesčio. Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.